Hit enter to search or ESC to close

Våre ansatte

Thomas

Daglig Leder - Speditør - Eksport Norge

Tlf: (+47) 62 83 29 96
Mobil: (+47) 95 170 387
E-post: thomas@jootrans.no

Ståle

Eksport - Finland/Sør Sverige

Tlf: 62 83 29 98
Mobil: (+47) 90 413 532
Epost: Stale@jootrans.no

Jonte

Fortolling, Økonomi

Tlf: (+47) 62 83 29 97
E-post: john.olov@jootrans.no

Marius

Speditør - Eksport/Innland Norge/kontinent

Tlf: (+47) 62 83 29 93
Mobil: (+47) 97 097 550
E-post: marius@jootrans.no

Nils

Spedisjon - Økonomi

Tlf: (+47) 62 83 29 92
Mobil: (+47) 48 053 244
E-post: nils@jootrans.no

Anders

Speditør - Eksport Sverige

Tlf: (+47) 62 83 29 95
Mobil: (+47) 94 843 895
E-post: anders@jootrans.no

Kristin

Økonomi

Tlf: (+47) 62 83 29 94
E-post: kristin@jootrans.no

Vil du jobbe for oss?

Send åpen søknad med cv til oss

Translate »